Naslovnica BIH Dodik čestitao Kurban-bajram: Poželio mir, zdravlje i zajedništvo

Dodik čestitao Kurban-bajram: Poželio mir, zdravlje i zajedništvo

288
0

Predsjednik SNSD Milorad Dodik uputio je čestitku povodom Kurban-bajram svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Republici Srpskoj i Bosni i Hercegovini.

U poruci objavljenoj na društvenoj mreži X, Dodik je poželio da praznične dane provedu u dobrom zdravlju, duhovnom miru i blagostanju, naglašavajući važnost zajedništva, međusobnog poštovanja i porodičnih vrijednosti.

“Svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Republici Srpskoj i BiH upućujem srdačne čestitke povodom Kurban-bajrama, sa željom da ga provedete u dobrom zdravlju, duhovnom miru i blagostanju”, naveo je Dodik.

Dodao je da želi da ovaj veliki islamski praznik unese toplinu i radost u domove vjernika te da protekne u znaku zajedništva, uzajamnog poštovanja i dijeljenja sreće sa porodicom, prijateljima i komšijama.

“Neka ovaj veliki praznik unese toplinu i radost u vaše domove, te protekne u znaku zajedništva, uzajamnog poštovanja i dijeljenja sreće s porodicom, prijateljima i komšijama”, poručio je Dodik.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime