Predsjednik SNSD Milorad Dodik uputio je čestitku povodom Kurban-bajram svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Republici Srpskoj i Bosni i Hercegovini.
U poruci objavljenoj na društvenoj mreži X, Dodik je poželio da praznične dane provedu u dobrom zdravlju, duhovnom miru i blagostanju, naglašavajući važnost zajedništva, međusobnog poštovanja i porodičnih vrijednosti.
“Svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Republici Srpskoj i BiH upućujem srdačne čestitke povodom Kurban-bajrama, sa željom da ga provedete u dobrom zdravlju, duhovnom miru i blagostanju”, naveo je Dodik.
Dodao je da želi da ovaj veliki islamski praznik unese toplinu i radost u domove vjernika te da protekne u znaku zajedništva, uzajamnog poštovanja i dijeljenja sreće sa porodicom, prijateljima i komšijama.
“Neka ovaj veliki praznik unese toplinu i radost u vaše domove, te protekne u znaku zajedništva, uzajamnog poštovanja i dijeljenja sreće s porodicom, prijateljima i komšijama”, poručio je Dodik.






